W dobie maszynowej, wielkoskalowej produkcji odzieży brak miejsca na indywidualne rozwiązania. Jakość tworzonych kreacji również pozostawia wiele do życzenia. Zakup kreacji w topowych salonach mody, często wiąże się z dużym wydatkiem, a i bez dodatkowych poprawek krawieckich często się nie obędzie.

Po drugiej stronie stoi nasza Pracownia. Od początku tworzenia Waszej kreacji macie wpływ na każdy element. Począwszy od wyboru tkaniny, a skończywszy na doborze elementów wykończeniowych oraz detali. Gwarantujemy doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem na każdym etapie. Jakość wykonania naszych kreacji stoi na najwyższym poziomie, wasze suknie będą Wam służyć tak długo, jak długo będziesz chciała się w nich prezentować.

Twoja figura nie stanowi żadnego problemu, szczególnie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty puszyste Panie oraz te o nietypowym rozmiarze.

Dlaczego warto wybrać nasze Studio?

Ostatnim krokiem jest oddanie w Twoje ręce gotowej kreacji. Z pełną nadzieją i pewnością, że będziesz prezentować się w niej idealnie. Podeślijcie nam swoje zdjęcia! Z wielkim sentymentem wspominamy każdy projekt, który stanowi dla nas odrębną historię.
Do zobaczenia przy kolejnej
wyjątkowej okazji.

Przekazanie kreacji

W trakcie szycia wymarzonej kreacji wciąż pozostajemy w kontakcie. Widzimy się na przymiarkach kontrolnych, nanosimy ewentualne poprawki, dodajemy ostatnie detale. To już krok od ostatecznego oddania Twojego stroju!

Kolejny krok

W naszym Studio wspólnie rozpoczynamy proces tworzenia Twojej wyjątkowej kreacji. Zaczynamy od omówienia pomysłu, wstępnego szkicu, doboru materiałów i kolorów. We wszystkim służymy dobrą radą i naszym wieloletnim doświadczeniem.

Początki

Od 2006 roku tworzymy na indywidualne zamówienia wyjątkowe  suknie ślubne oraz kreacje wieczorowe 

Media Społecznościowe

Strona stworzona przez kokon.Web@gmail.com

W kilku słowach o tym co robimy

Nasza firma zajmuje się szyciem na miarę, według projektów indywidualnych od 2006 roku. W pracowni klient bierze udział w tworzeniu kreacji od początkowego szkicu na kartce papieru, przez wybór formy, detali, użytych tkanin. Oferujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji projektu.

ul. Wrocławska 7
44-335 Jastrzębie-Zdrój
woj. śląskie

Adres

Telefon

pon. nieczynne
od wt. do pt.  10 - 17

Godziny otwarcia

+48 515 124 518